Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

22.07.12 Výsledky závodů

Výsledky závodů naleznete zde.
Upozorňuji, že někteří začátečníci a superzačátečníci, kteří se přihlásili do špatné velikostní kategorie byli v den závodu na místě přeřazeni do té správné. V původní chybné kategorii mají označení diskvalifikace, neboť již nebylo možné technicky zvládnout jejich úplné vyškrtnutí ze startovní listiny.
Vaše Lenka
PS: rozklikněte, prosím, číst celé. ...číst celé

20.07.12 Jak se k nám dostanete

Na přiložené mapce pod červeným bodem A je vyznačen sobotní cíl - oldřichovské fotbalové hřiště v lesoparku - GPS: 50°38'9.857"N, 13°45'4.429"E. Pro lepší orientaci je vyznačen i modrý bod 1 - vlakové nádraží. Parkování je zajištěno přímo u závodní plochy a cesta směrem od Teplic i od Duchcova bude značena nápisy AGILITY s šipkou (bílá cedulka s černým textem). Pokud se budete ptát na cestu místní ...číst celé

19.07.12 Očkovací průkazy s sebou!

Všichni závodící pejskové musí při přejímce psů předložit očkovací průkaz s platným očkováním. Prosím, nezapomeňte na závody vzít průkazy s sebou!
Vaše Lenka ...číst celé

15.07.12 Startovka uzavřena

Od pátku 13. července 2012 již není možné provádět jakékoliv změny ve startovní listině.

05.07.12 Poslední úpravy startovní listiny

Byly provedeny poslední úpravy startovní listiny. Všichni superzačátečníci a začátečníci by v tuto chvíli měli být zařazeni v odpovídající velikostní kategorii takto:

Soutěže agility probíhají ve třech velikostních kategoriích, rozdělených podle kohoutkové výšky psa:
SMALL – S (malý) pro psy kohoutkové výšky menší než 35 cm
MEDIUM – M (střední) pro psy kohoutkové výšky 35 cm a víc ...číst celé

04.07.12 Stav naplněn

Již není možné přihlásit se na náš neoficiální závod agility. Stav byl dnes naplněn! Konečné číslo je 81 teamů. Stop stav byl vyhlášen při došlé osmdesáté přihlášce. Ale díky tomu, že poslední závodnice přihlašovala tři pejsky, byla jí udělena výjimka ;-)

29.06.12 Změny v přihláškách

Jistě jste si už všimli, že někteří z vás byli přeřazeni buď do jiné velikostní nebo jiné výkonnostní kategorie.
Změny výkonnostní (např. přesun ze začátečníků do superzačátečníků) jsou jen a pouze na základě vašich požadavků a přání.
Změny velikostní provádíme podle pravidla: "Do jaké kategorie konkrétní plemeno oficiálně patří s tím, že v této kategorii bude mít výšku překážek SNÍŽENOU". Zna ...číst celé

26.06.12 Je to tady! 2. ročník Prázdninových neoficiálních závodů agility

Vážení příznivci agility,
konečně jste se dočkali! Sice letošní přípravy administrace závodů trvaly o něco déle, ale výsledek stojí za to. Na závody se můžete přihlašovat elektronicky přímo přes náš web a také můžete sledovat své již přihlášené soupeře. Doufáme, že s novým systémem budete spokojeni a přeji vám, aby se ten letošní, již 2. ročník, vydařil minimálně stejně jako ten loňský první.